Zastrzeżenie prawne


1. Wyłączenie odpowiedzialności
Treści zamieszczone na stronie Professional English opracowane zostały z najwyższą starannością w dniu ich sporządzenia, jednak ze względu na formułę ćwiczeń językowych mogą nie uwzględniać obecnego stanu prawnego, a proponowane rozwiązania kazusów i opinie prawne mogą wprowadzać w błąd. Stąd nie mogą być traktowane jako opinie czy też porady prawne, a jedynie materiały do rozwijania umiejętności językowych.

W zamieszczonych materiałach mogą pojawić się drobne błędy językowe ponieważ część z nich napisana została przez kursantów Professional English, a które mogliśmy przeoczyć przy korekcie. Materiały te zostały umieszczone na stronie za zgodą ich twórców. Gdyby jednak którykolwiek tekst został umieszczony bez wyraźnej zgody, zwracamy się z prośbą do jego autora o niezwłoczny kontakt z nami, a w sytuacji braku zgody na publikację zostanie on niezwłocznie usunięty ze strony.

2. Zastrzeżenie praw autorskich
Materiały zamieszczane przez nas na stronie w większości są materiałami naszego autorstwa, w związku z czym są objęte ochroną wynikającą z przepisów prawa autorskiego. Zgodnie z przepisami prawa autorskiego można korzystać z opublikowanych przez nas materiałów wyłącznie w zakresie własnego użytku osobistego. Niedopuszczalne jest modyfikowanie materiałów ze strony, wykorzystywanie ich we własnych opracowaniach lub korzystanie z nich w sposób komercyjny, a w szczególności do prowadzenia szkoleń z języka angielskiego dla prawników.